Czarny proszek sposobem na piękny uśmiech

Współczesny rynek oferuje wiele produktów pielęgnujących i wybielających zęby. Niestety efekty działania wielu z nich nie są zadowalające. Większość z nas podchodzi więc do takich nowinek z dużą dozą niepewności, obawiając się dodatkowo niekorzystnych skutków ubocznych.

Węgiel aktywny rozwiązaniem problemów z przebarwieniami

Utleniona postać węgla coco glam to bardzo interesujący preparat. Wykorzystywany obecnie w kosmetyce do pielęgnacji włosów, skóry i oczywiście zębów. Specjalna budowa umożliwia absorpcję różnych toksyn i zanieczyszczeń, w tym wielu nieprzyjemnych przebarwień, powstałych w wyniku codziennych nawyków (papierosy, kawa, herbata, wino). Przy właściwym stosowaniu jest skuteczny i bezpieczny. Węgiel aktywny nie wnika w strukturę zębów, nie zmienia jej. W przypadku szkliwa, które z natury jest nieco ciemniejsze, działanie preparatu nie przyniesie więc widocznych efektów. W większości, klienci jednak widzą różnicę i są zadowoleni z efektów. Opinie o firmie coco glam są z reguły pozytywne, na pewno w kwestii skuteczności. Użytkownikom przeszkadza najczęściej konsystencja. Węgiel jest czarnym proszkiem, który łatwo się rozsypuje i brudzi wszystko dookoła. Po nałożeniu na zęby wymaga dokładnego przepłukania wodą, gdyż jest trudny do usunięcia. Nie jest to jednak tak dużym problemem.

Naturalne kosmetyki są dziś niezwykle modne. Warto jednak pamiętać, że nie wszystkie przebarwienia można usunąć w warunkach domowych. Osoby z różnymi problemami jamy ustnej powinny szczególnie uważać na nowości kosmetyczne. Konsultacja ze specjalistą, w tym przypadku lekarzem stomatologiem może być bardzo pomocna.