Cała prawda o bazach pod makijaż

Baza to fundament makijażu, oczywiście pomijając dobrą kondycję cery, jej nawodnienie i nawilżenie. Spełnia bardzo ważną rolę w malowaniu, ale tylko wtedy kiedy jest dobrze dobrana pod rodzaj cery. Jakie typy się wyróżnia i kto może z nich korzystać?

Rodzaje baz

Tutaj dobra wiadomość dla każdej kobiety! Rynek kosmetyczny jest bogato zaopatrzony w bazy, które spełnią wymagania każdej klientki, bez znaczenia jaką cerę ona posiada. Jakie więc można wyróżnić rodzaje baz pod makijaż?
Pierwsza z nich to baza wygładzająca- idealna dla kobiet z problematyczną cerą (blizny, zmarszczki, ubytki w skórze). Kolejny typ to baza matująca, dedykowana kobietom borykającym się z przetłuszczaniem skóry. Można sięgnąć także po bazę rozświetlającą, która pozwoli zredukować efekt zmęczonej cery. Bazy zawierające pigment to takie, które pozwalają zakamuflować zaczerwienienia i zasinienia na skórze, bez obaw o pozostawienie na niej brzydkiego odcienia, co jest zmartwieniem wśród kobiet, które pierwszy raz chcą wypróbować kolorową bazę.

Wszystkie powyższe rodzaje baz to także oferta marki Eveline – więcej. Baza pod makijaż Eveline to niedroga opcja na znaczne przedłużenie trwałości makijażu nawet na problematycznej skórze. Jeśli mowa o zaletach, baza Eveline to delikatna i lekka dla skóry konsystencja, która pozwala uniknąć efektu przeciążonej i zapchanej skóry.

Eveline baza pod makijaż to wszystko co powinien zawierać idealny kosmetyk pod makijaż. Jej użycie to gwarancja nienagannego wyglądu przez cały dzień, bez konieczności poprawek. Marka ta, daje każdej kobiecie możliwość znalezienia idealnego produktu dla siebie.

Trwały makijaż to coś co można bardzo łatwo uzyskać! Wystarczy zadbać o cerę i zaopatrzyć się w dobrej jakości bazę i podkład. Skóra twarzy to wizytówka, więc zadbaj o jej wygląd!